Otel İlaçlama

Otel İlaçlama

Kategori: Uygulama Alanları

Bilindiği gibi akla gelen her türlü mekan ya da alan böcek ve haşerelere karşı dönem dönem ilaçlanırken, elbette ki otel ilaçlama uygulamaları da sıklıkla gündeme gelir. Kaldı ki oteller, normal meskenlere göre çok daha sık ve çok daha hassas biçimde ilaçlanmaktadır. Çünkü oteller, turizm sektörünün tam merkezinde bulunurlar ve bir otelin adı böcekle, sinekle, haşere ile anıldığında otel itibarı anında yerle bir olur. Müşterilerin tekrar gelmeyeceği, kimsenin de tavsiye etmeyeceği bir otel elbette ki kapanmaya mahkumdur. Bunların önüne geçmek için otellerin profesyonel bir biçimde ve en etkili olacak şekilde ilaçlanmaları şarttır. İşte bu anlamda da ilaçlama ekiplerine büyük işler düşer.

Kurumsal yağısı ve uzman personeli ile adından söz ettiren ekiplerimiz de bu noktada çok büyük ilgi görür. Resepsiyon kısmından odalara, restoran kısmından mutfağına kadar her bir noktaya en etkili ilaçlama uygulamalarında bulunan ekiplerimiz, ciddi anlamda avantajlı sonuçlar elde eder. Hiçbir yerde ilaçlanmadan kaynaklı bir sorun oluşmadığı, herhangi bir sağlık tehdidine yer bırakılmadığı ortada iken, aynı zamanda uzun süreler boyunca böcek ve haşerelerin uygulama yapılan otelde görülmedikleri de fark edilebilir.

En iyi sonuçları veren otel ilaçlama uygulamaları en ince ayrıntılarına kadar planlanıp tatbik edilerek uzman ekipler tarafından hayat bulur.

Otel İlaçlama

İçinde yemek pişen her mekan elbette ki farklı tipte zararlı canlıları kendine çeker. Yemek kokusu, yemek kalıntıları gibi sebeplerden ötürü zararlı canlıların o ortama gelerek karınlarını doyurmak ve üremek isteğinde oldukları aşikardır. Bunun önüne geçmek için de kaliteli bir ilaçlama şirketi ile anlaşarak ilaçlama uygulamalarında bulunmak doğru bir adım olacaktır. Çünkü ilaçlama şirketleri uygulama yapacakları alanlarda uzun vadeli sonuçlar alarak zararlıların yok edilmesini sağlarlar. Bu noktada da ekiplerimiz dikkat çeker. Fareler, karıncalar, örümcekler ve daha nice zararlı canlının otellerden sökülüp atılması ekiplerimizle mümkündür.

Çok sayıda otelin bulunduğu, turizm açısından oldukça kritik bir kent olan İstanbul pek çok farklı yönden önemlidir. Otellerin daha çok tarihi yarımada ve çevresinde yer alması, bu bölgede pek çok farklı işletmenin de bulunması, bazı durumları daha da kritik hale getirir. Gerek Anadolu Yakası, gerek Avrupa Yakası olsun fark etmeksizin her türlü otel için muhakkak böcek ilaçlama işlemleri yaptırılır. Sadece böcek ilaçlama değil, aynı zamanda haşere ilaçlama uygulamaları da yine en kaliteli ve en profesyonel ekipler tarafından ortaya konmaktadır.

Otel İlaçlamalarında Hassas Noktalar

Ev ya da sıradan iş yerleri için böcek veya haşere ilaçlama işlemleri standart uygulamalar arasında yer alır. Ancak oteller düşünüldüğü zaman çeşitli kritik unsurların devreye girdikleri görülür. Örneğin ilaçlama noktalarının belirlenmesi, farklı canlılar için farklı ilaçların kullanılması, kaliteli hizmetler için sunulan uygun ilaçlama fiyatları gibi unsurlar dikkat çeker.

Otellerdeki mutfaklar, kilerler, restoran ve barlar kesinlikle tek bir karıncanın varlığını dahi kaldıramazlar. Çünkü otel türü işletmeler hassas yerlerdir. Müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulması bu tür mekanlar için çok kritiktir. Odalarda karınca ve örümcek olmaması, yemek salonlarında tek bir sineğin dahi uçmaması gibi kriterler ortadadır. Uygun fiyatı ve kaliteli otel ilaçlama hizmeti ile kendini gösteren ekiplerimiz sıklıkla tercih edilir.

Bizimle İletişime Geçiniz

Dileyen herkes otel ilaçlama firması aradığı zaman diğer ilaçlama firmaları arasından kendini gösteren bu ekiplere ulaşabilir. Güler yüzlü yaklaşımları ve profesyonel dokunuşları ile bu ekipler fazlası ile dikkat çeker. Siz de otel ilaçlama hizmetleri için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Uygulama alanlarımızda Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerimiz ile Otel İlaçlama yapmaktayız.

Arpest Böcek İlaçlama Şirketi

Kaliteli Ürünler

Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçlama ürünlerimiz ile kaliteli sonuçlar elde ediyoruz.

Profesyonel Ekip

Alanında uzman ve başarılı profesyonel ekibimizle ilaçlama hizmeti veriyoruz.

Başarılı Sonuç

Tüm ilaçlama hizmetlerimizde etkili ve profesyonel çözümlerimizi başarıyla sonuçlandırıyoruz.