Şantiye İlaçlama

Şantiye İlaçlama

Kategori: Uygulama Alanları

Sağlıklı bir ortamda çalışmak isteyenlerin olmazsa olmaz düşüncesi iş yerlerinin her türlü zararlı canlıdan arındırılmış olması iken, bu noktada şantiye ilaçlama konusu da sıkça gündeme gelir. Çünkü şantiyeler yapıları gereği pek çok zararlı canlının bulunabileceği yerlerdir. Bu nedenle de sağlık açısından çok büyük tehlike ve risklerden bahsetmek mümkündür. Çıyan, kırkayak, akrep gibi çeşitli zararlı canlılar burada dikkat çekerken, böcek, haşere, fare, örümcek gibi diğer zararlılar da yine şantiyelerde görülebilir.

Tüm bu zararlı canlılar sağlık açısından çalışanlar için büyük riskler taşırken, sadece ısırma ya da sokma şeklinde değil, temas halinde de bakteri ya da mikroplar çalışanlara geçebilir. Bu nedenle de söz konusu tüm zararlılar şantiyelerden temizlenmeli, yok edilmeli ve üremelerine de engel olunmalıdır. Tecrübeli, bilgi birikimi yüksek, eğitimli ekiplerimiz şantiye ilaçlama uygulamalarını başarı ile yerine getirirler.

Şantiye İlaçlama

İnşaatlar özellikle yaz mevsiminde ve bahar mevsiminde daha sık olarak ilerletilirler. Çalışanlar, şantiye şefleri, inşaat mühendisleri, bekçiler ve daha pek çok farklı unsur zaman zaman şantiyelerin içinde kalırlar. Yani şantiyeler pek çok çalışan için hem işyeri, hem ev anlamına gelir. Bu nedenle de söz konusu alanlar muhakkak çok iyi şekilde ilaçlanmalıdır. İlaçlama uygulamalarında şantiyedeki bulunması muhtemelen pek çok zararlı canlı hedef alınırken, kaliteli bir ilaçlama şirketi olan firmamız tarafından en etkili uygulamalar ortaya konmaktadır. Diğer ilaçlama şirketleri için de örnek bir firma modeli olan firmamız, disiplinli ve profesyonel adımları ile tüm dikkatleri üzerine çeker.

Şantiye sayısı ve inşaat alanları ile ülkemizdeki en önemli kent olan İstanbul farklı ilçelerinde yürüyen sayısız projeleri ile dikkat çeker. Tüm bu şantiyelerde etkili ve önemli ilaçlama uygulamaları yapılmalıdır. Ancak bu sayede işin yürürlüğü sağlanmakta, çalışanların rahatsız olması ve sağlık problemi yaşanması önlenmektedir. Bu şantiyelerde böcek ilaçlama uygulamaları, fare ilaçlama hizmetleri, haşere ilaçlama işlemleri gibi çok sayıda işlem yapılırken, uzun vadeli ve kalıcı sonuçlar elde edilmek için çaba gösterilir.

En Kaliteli İlaçlama İşlemleri

Ekiplerimiz eğitimli olmaları, tecrübeleri ve yetkinlikleri ile alanında uzman olduğunu kanıtlarken, en kaliteli ilaçlama işlemlerini gerçekleştirerek sektörde fark yaratırlar. Aynı zamanda en uygun fiyatları da ortaya koyan firmamız, bu şekilde kendini göstermektedir. Gerek fiyatı, gerek hizmet kalitesi ile şantiye ilaçlama alanında ilk sırada akla gelen ekiplerimiz, her geçen gün kendini daha da geliştirmektedir. Şantiyelerin çalışma koşullarına da doğrudan katkı sağlayan, ilgili alandaki şartları güzelleştiren bu tarz uygulamalar profesyonel kuruluşlara yaptırılmalıdır. Burada da etkili hizmetleri ile ekiplerimiz öne çıkmaktadır.

Uzun Vadeli Sonuçlar

Şantiyeler akrep ve fare tarzı zararlılar için uğrak noktalardır. İnşaat ustalarına, şantiye şeflerine, tedarikçilere ya da alanda bulunan hiç kimseye bu canlıların zarar verememesi gerekir. Bunun için de söz konusu zararlıların yok edilmesi şarttır. İşte bu tür amaçlar doğrultusunda en iyi şantiye ilaçlama firması olarak ekiplerimiz görev alır. Uygulama öncesinde keşif gezisi, tespit ve öneriler değerlendirilirken, sonrasında ise uygun teçhizat, ilaç ve yöntemler ile uygulama adımları atılır. İlaçlama firmaları ciddi anlamda bu tür işlemlere özen gösterirken, firmamız ise sektörde ilk sırada gelerek tüm firmalara örnek teşkil eder.

Şantiyelerin her bir noktasında en etkili ve verimli ilaçlamalar yaparak sorumluluklarını yerine getiren ekiplerimiz, kalıcı sonuçlar alarak uzun vadeli avantajlar sağlar. Dileyen her kurum ya da kuruluş, şantiye ilaçlama hizmetleri ve bağlantılı uygulamalar için firmamızla iletişime geçebilir.

Uygulama alanlarımızda Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerimiz ile Şantiye İlaçlama yapmaktayız.

Arpest Böcek İlaçlama Şirketi

Kaliteli Ürünler

Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçlama ürünlerimiz ile kaliteli sonuçlar elde ediyoruz.

Profesyonel Ekip

Alanında uzman ve başarılı profesyonel ekibimizle ilaçlama hizmeti veriyoruz.

Başarılı Sonuç

Tüm ilaçlama hizmetlerimizde etkili ve profesyonel çözümlerimizi başarıyla sonuçlandırıyoruz.